Samochodowo - o myjniach

ni poziom. Właśnie dlatego pomocne mogą okazać się specjalistyczne myjnie samochodowe, które posiadają przydatny sprzęt, środki czyszczące i przede wszystkim zatrudniają osoby, które mają niezbędne wykształcenie i doświadczenie. J

Samochodowo - o myjniach

Myjnia samochodowa ? czym dokładnie się zajmuje?

Czysty samochód to podstawa, ale nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielnie zatroszczyć się o to, żeby utrzymać jej odpowiedni poziom. Właśnie dlatego pomocne mogą okazać się specjalistyczne myjnie samochodowe, które posiadają przydatny sprzęt, środki czyszczące i przede wszystkim zatrudniają osoby, które mają niezbędne wykształcenie i doświadczenie. Jakie usługi, można znaleźć w ich ofercie? Często proponowane jest dokładne czyszczenie karoserii samochodu, jak również jej woskowanie i nabłyszczanie. Poza tym, klienci chętnie korzystają również z usługi mycia wnętrza auta, zwłaszcza prania tapicerki. Nie wszystkie plamy czy zabrudzenia bowiem jesteśmy w stanie wyczyścić samodzielnie. Wówczas pomoc specjalistów okazuje się często wprost nieoceniona.


Typy myjni przeznaczonych dla samochodów

Własnoręczne mycie samochodu może okazać się dużym problemem, zwłaszcza jeśli mieszka się w bloku i nie posiada się żadnej działki lub własnego podwórka. Z myślą o takich osobach stworzone zostały profesjonalne myjnie samochodowe, które dzielą się na dotykowe i bezdotykowe. Jak sama nazwa wskazuje, w myjniach bezdotykowych nie ma konieczności samodzielnego mycia auta. Wszystko robią za nas maszyny. W myjniach dotykowych natomiast mamy do dyspozycji specjalne dyspozytory, które pozwalają opłukać auto wodą, umyć je specjalnym środkiem, spłukać, a na koniec jeszcze nabłyszczyć, jeśli takie jest życzenie klienta. Liczba myjni działających na rynku jest naprawdę duża, dzięki czemu żaden właściciel samochodu nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z zagwarantowaniem mu odpowiedniej czystości.


Czyszczenie_parą Technologia- cytat z Wikipedii

Woda jest podgrzewana w wytwornicy pary do około 180 °C, natomiast temperatura u wylotu dyszy może wahać się w granicach od 80° do 120° w zależności od temperatury otoczenia, długości węża parowego oraz jakości wytwornicy. Gorąca, sucha para emulguje tłuszcz, rozpuszcza brud i inne zanieczyszczenia oraz zabija mikroorganizmy na czyszczonej powierzchni (większość z nich ginie już w temperaturze 85 °C). Skuteczność dezynfekcji w zależności od zastosowanego urządzenia i metody czyszczenia może przekraczać 99,5%.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą



© 2019 http://omuzyce.wodzislaw.pl/