Przycinak Greencut

ka z narzędziemu dostajemy od razu dużo elementów zamiennych, które na pewno będą się zużywać przy intensywnej eksploatacji. Najistotniejszym elementem wymiennym, który rzecz jasna dostajemy w pakiecie, są ostrza. Tutaj z radoś

Przycinak Greencut Nie masz czym przyciąć wykładziny? Już nie na długo, wystarczy że klikniesz ten link -

Wymiana ostrzy

Inwestując w przycinak Greencut, możemy być przede wszystkim zadowoleni z faktu że do pudełka z narzędziemu dostajemy od razu dużo elementów zamiennych, które na pewno będą się zużywać przy intensywnej eksploatacji.

Najistotniejszym elementem wymiennym, który rzecz jasna dostajemy w pakiecie, są ostrza. Tutaj z radością donoszę, że przy zakupie Greencut'a otrzymujemy ich w sumie 20, w tym 10 prostych i 10 hakowych. Jest to miły bonus, ponieważ takiej ilości na pewno szybko nie zużyjemy, więc przynajmniej o to nie będziemy się prędko martwić.

Pozostaje nam jedynie zapewnienie sobie odpowiedniej ilości wykładziny do cięcia i dużo zapału do pracy! Wszystko inne przycinak Greencut zapewnia w komplecie.


Z czego produkujemy wykładzinę?

Jeśli podobne pytanie kiedyś zaprzątało wam głowę, oto odpowiedź na nie:

Poli(chlorek winylu) (polichlorek winylu, PVC, PCW) ? polimer syntetyczny z grupy polimerów winylowych, otrzymywany w wyniku polimeryzacji chlorku winylu. Stosowany do wytwarzania tworzyw sztucznych. Ma właściwości termoplastyczne, charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poli%28chlorek_winylu%29


Krótki opis tego co tniemy

Zastanawiało Was kiedyś co tak na prawdę tniemy? Otóż Wikipedia pędzi z odpowiedzią na to pytanie:

Linoleum ? materiał składający się z warstwy barwionej w masie utwardzonej masy plastycznej (o podstawowym składzie: olej lniany, kalafonia i mączka drzewna lub korkowa), nałożonej na płótno jutowe (lub podobną tkaninę), stosowana głównie jako wykładzina podłogowa, ale również jako materiał na matryce linorytowe. Technologia produkcji linoleum została opatentowana w 1860 roku przez Anglika, Fredericka Waltona. Mimo, iż w drugiej połowie XX wieku wykładziny PVC niemal całkowicie zastąpiły linoleum, jego nazwa wciąż znajduje się w powszechnym użyciu

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Linoleum



© 2019 http://omuzyce.wodzislaw.pl/